silivri_acik_kapali_ceza_infaz_kurumu

Silivri Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir?

Eğer, Silivri Cezaevine mektup nasıl gönderilir merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Cezaevinemektup.com olarak mektup gönderdiğimiz hapishanelerden biri de Silivri Kapalı/Açık Ceza İnfaz Kurumu'dur. Resmi yollarla, güvenli bir şekilde Silivri Cezaevine mektup göndermek istiyorsanız sitemizi kullanmalısınız. 1 gün içerisinde mektubunuzu Silivri Cezaevine ulaştırıyoruz. Geriye mektubunuzun incelenip, alıcısına teslim edilmesi kalıyor. Oradan sonrası mektup okuma komisyonuna kalıyor.

Silivri Cezaevine Mektup Gönderme İşlemi Nasıl Yapılıyor?


1. Mektup formumuz aracılığıyla yazmış olduğunuz mektubu yazıcıdan çıkarıyoruz.
2. PTT aracılığıyla mektubunuzu Silivri Cezaevine gitmek üzere kargoya veriyoruz.
3. Size SMS olarak takip numaranızı yolluyoruz. Siz de mektubunuzun ulaşmasına ne kadar kalmış, ne zaman ulaşacak, nerede görebiliyorsunuz.
Silivri açık ceza infaz kurumu mektup yollamak, silivri kapalı ceza infaz kurumu,silivri'ye mektub nasıl gönderilir sorularının cevabı işte bu yazımızda.Silivri Cezaevine Mektup Kaç Günde Gidiyor?


Yukarıdaki başlık altında da belirttiğimiz gibi Cezaevinemektup.com üzerinden yazmış olduğunuz mektubu maksimum 1 gün içerisinde Silivri Açık veya Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na ulaştırmış oluyoruz.

Silivri Cezaevine İnternetten Mektup Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır?


Aşağıdaki adım adım resimli anlatımımızı takip ederik kolay bir şekilde Silivri Cezaevine Mektup gönderebilirsiniz.

1. Adım: Öncelikle Cezaevinemektup.com'un güvenli(HTTPS) sayfasında olduğunuza emin olun.

cezaevinemektupburadan

2. Adım: İstenilen bilgileri kendinize göre doğru olacak şekilde doldurunuz ve Silivri Cezaevini seçip, koğuş numarasını yazınız. Kaydet ve ilerle butonuna tıklayarak devam ediniz.

cezaevinemektupcomform

3. Adım: Mektubunuzu yazınız. Dilerseniz "Fotoğraf Ekle" seçeneğini kullanarak mektubunuza fotoğraf da ekleyebilirsiniz. Yazacaklarınız bittikten sonra "İlerle Butonuna tıklayabilirsiniz"

cezaevinemektupcomformadım2

3. Adım: Gelen ekranda bilgilerinizin doğruluğundan emin olduktan sonra "Ödemeyi Tamamla ve Mektubumu Gönder" butonuna tıklayarak ödeme işlemine geçiniz. Bu aşamada isterseniz "Mektup Önizlemesini Gör" seçeneğine basarak mektubunuzun bir kopyasını kendi bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

cezaevinemektupcomformadım2

4. Adım: "1. Adım"da bahsettiğimiz üzere Cezaevinemektup.com'un güvenli sayfasında olduğunuza emin olduktan sonra forma kart bilgilerinizi girerek mektup gönderme işlemini tamamlayabilirsiniz. Daha sonra size bir bilgilendirme SMS'i gelecektir. İletişime geçmek için info@cezaevinemektup.com adresine her zaman yazabilirsiniz.

cezaevinemektupcomformadım2

Silivri Cezaevi Ulaşım ve İletişim Bilgilerisilivri-cezaevi

Silivri cezaevi nerede, Silivri cezaevi adresi, Silivri cezaevi iletişim numaraları neler gibi soruların cevabı bu bölümde.

Silivri Cezaevi İstanbul'un Silivri ilçesinde yer alan ve yapımı 2008 yılında tamamlanan cezaevidir. 8 L tipi kapalı, 1F tipi kapalı ve 1 açık cezaevinden oluşan "Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü", Türkiye'nin en modern ve yüksek teknolojili, Avrupa'nın en büyük cezaevidir. - Vikipedi

Telefon Numarası: 0212 726 06 84 / 85-86
Faks Numarası: 0212 726 06 87
E-Posta Adresi: silivri.kcik@adalet.gov.tr
Açık Adresi: Silivri Kapalı Ceza İnfaz Kurumu - Semizkumlar Mah. Çanta Cad. No:162/888 Silivri - ISTANBUL
Google Haritalar'da Görüntüleyin: