Maltepe-mektup-yazma-asamalari

Maltepe Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir

Eğer, Maltepe Cezaevine mektup nasıl gönderilir merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Cezaevinemektup.com olarak mektup gönderdiğimiz hapishanelerden biri de Maltepe Kapalı/Açık Ceza İnfaz Kurumu'dur. Gönderim yaptığımız yerler; Maltepe 1, 2 ve 3 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumları, Maltepe Açık Ceza İnfaz Kurumu ve Maltepe Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu. Resmi yollarla, güvenli bir şekilde Maltepe Cezaevine mektup göndermek istiyorsanız sitemizi kullanmalısınız. Ortalama 2-3 iş günü içerisinde mektubunuzu Maltepe Cezaevine ulaştırıyoruz. Geriye mektubunuzun incelenip, alıcısına teslim edilmesi kalıyor.

Maltepe Cezaevine Mektup Gönderme İşlemi Nasıl Yapılıyor?


1. Mektup formumuz aracılığıyla yazmış olduğunuz mektubu yazıcıdan çıkarıyoruz.
2. PTT aracılığıyla mektubunuzu Maltepe Cezaevine gitmek üzere kargoya veriyoruz.
3. Size SMS olarak takip numaranızı yolluyoruz. Siz de mektubunuzun ulaşmasına ne kadar kalmış, ne zaman ulaşacak, nerede görebiliyorsunuz.
Maltepe açık ceza infaz kurumu mektup yollamak, Maltepe kapalı ceza infaz kurumu, Meltepe çocuk ve gençlik ceza infaz kurumu mektup yollamak, Maltepe'ye mektub nasıl gönderilirMaltepe Cezaevine Mektup Kaç Günde Gidiyor?


Maltepe Çocuk ve Gençlik Ceza İnfaz Kurumu: 1-2 İş günü
Maltepe Açık Ceza İnfaz Kurumu: 2-3 İş günü
Maltepe 3 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu: 2-3 İş günü
Maltepe 2 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu: 2-3 İş günü
Maltepe 1 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu: 2-3 İş günü

Maltepe Cezaevine İnternetten Mektup Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır?


Aşağıdaki adım adım resimli anlatımımızı takip ederik kolay bir şekilde Maltepe Cezaevine Mektup gönderebilirsiniz.

1. Adım: Öncelikle Cezaevinemektup.com'un güvenli(HTTPS) sayfasında olduğunuza emin olun.

cezaevinemektupburadan

2. Adım: İstenilen bilgileri kendinize göre doğru olacak şekilde doldurunuz ve Maltepe Cezaevini seçip, koğuş numarasını yazınız. Kaydet ve ilerle butonuna tıklayarak devam ediniz.

cezaevinemektupcomform

3. Adım: Mektubunuzu yazınız. Dilerseniz "Fotoğraf Ekle" seçeneğini kullanarak mektubunuza fotoğraf da ekleyebilirsiniz. Yazacaklarınız bittikten sonra "İlerle Butonuna tıklayabilirsiniz"

cezaevinemektupcomformadım2

3. Adım: Gelen ekranda bilgilerinizin doğruluğundan emin olduktan sonra "Ödemeyi Tamamla ve Mektubumu Gönder" butonuna tıklayarak ödeme işlemine geçiniz. Bu aşamada isterseniz "Mektup Önizlemesini Gör" seçeneğine basarak mektubunuzun bir kopyasını kendi bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

cezaevinemektupcomformadım2

4. Adım: "1. Adım"da bahsettiğimiz üzere Cezaevinemektup.com'un güvenli sayfasında olduğunuza emin olduktan sonra forma kart bilgilerinizi girerek mektup gönderme işlemini tamamlayabilirsiniz. Daha sonra size bir bilgilendirme SMS'i gelecektir. İletişime geçmek için info@cezaevinemektup.com adresine her zaman yazabilirsiniz.

cezaevinemektupcomformadım2

Maltepe Cezaevi Ulaşım ve İletişim BilgileriMaltepe-cezaevi

Maltepe cezaevi nerede, Maltepe cezaevi adresi, Maltepe cezaevi iletişim numaraları neler gibi soruların cevabı bu bölümde.

Maltepe Cezaevi İstanbul'un Maltepe ilçesinde yer alan ve yapımı 2008 yılında tamamlanan cezaevidir. 3 L tipi kapalı, 1 çocuk kapalı ve 1 açık cezaevinden oluşur. - Vikipedi

Kampüs Ana Santral Telefon Numarası: 0216 564 66 66
Açık Ceza İnfaz Kurumu Telefon Numarası: 0216 564 65 01
Faks Numarası: 0216 564 65 02
GSM Numarası: 0506 600 63 34-35
Açık Adresi: Büyükbakkalköy Mah., Yakacıkyolu Cad. Maltepe Ceza İnfaz Kurumu Kampüsü No:13, 34858 Maltepe/İstanbul
Google Haritalar'da Görüntüleyin: